• Slávnostná rozlúčka s predškolákmi.

• Milí rodičia budúcich prvákov, srdečne vás pozývame na slávnostnú rozlúčku s MŠ, ktorá sa bude konať 21.06.2022 o 15:30 hod. vo včielkovej triede-nová prístavba MŠ.

• Skrátená prevádzka MŠ

• Milí rodičia, dňa 15.06.2022 t.j streda, bude materská škola v prevádzke len do 11:30 hod. z dôvodu účasti všetkých pracovníkov MŠ na protestnom zhromaždení v Bratislave. Ďakujeme.

• Deň otvorených dverí.

• Milí rodičia, pozývame vás v rámci akcie našej obce - Bezchlebahody, ktoré sa uskutočnia dňa 02.07.2022, na Deň otvorených dverí materskej školy. Rodičia si budú môcť pozrieť priestory materskej školy, jednotlivé triedy a poinformovať sa o činnosti škôlky u prítomných pani učiteliek. Rodičia súčasných i novoprijatých detí sú srdečne vítaní!

• Tablo pre predškolákov.

• Milí rodičia predškolákov, poprosíme vás v čo najkratšom čase, aby ste svojim pani učiteľkám odovzdali fotografiu svojho dieťaťa v rozmere 4 cm x 5,5 cm. Fotografie budú použité na výrobu spomienkového tabla predškolákov.

• Výlet 14.06.2022

• Milí rodičia, dňa 14.06.2022 organizuje materská škola výlet do Českej republiky, konkrétne do mesta Břeclav - Hájenka, lanový park. Cestovné doklady detí je nutné doručiť triednym pani učiteľkám, najneskôr do 13.06.2022. Celodennú stravu a pitný režim zabezpečí školská jedáleň, rodičia môžu deťom pribaliť do batôžka sladkosť a fľašu s vodou. Predpokladaný čas návratu do škôlky je cca 15:00 hod. Je nutné, aby si rodičia v tomto čase prevzali dieťa z MŠ. Bližšie informácie vám rady poskytnú triedne pani učiteľky.

• Deň otcov a noc v materskej škole.

• Milí rodičia, dňa 10.06.2022 o 15:30 hod. vás pozývame na zábavné popoludnie pri príležitosti oslavy "Dňa otcov". Pripravili sme pre vás zábavný program plný súťaží. Počas súťaží bude otvorený stánok s občerstvením, kde si môžete pochutiť na výborných langošoch, nanukoch a osviežujúcich nápojoch. Po ukončení akcie ostávajú deti predškolského veku v materskej škole. Ako každoročne absolvujú deti "Noc v škôlke". Poprosíme rodičov, aby deti nahlásili u svojich pani učiteliek. Deti si treba vyzdvihnúť v sobotu 11.06.2022 do 08:00 hod. Pre deti je pripravený bohatý a zábavný program plný zážitkov. Všetky potrebné informácie vám poskytnú pani učiteľky.