• Knihy.

• Milí rodičia! Pri vchode do novej časti MŠ si môžete opäť vybrať z veľkej ponuky detských kníh. Knihy budú vystavené do 01.04.2022.

• Veľkonočné prázdniny.

• Milí rodičia , materská škola bude počas veľkonočných prázdnin zatvorená od 14.04.2022 do 19.04.2022. Nástup do MŠ je 20.04.2022 (streda).

• Výlet

• Milí rodičia, tento rok plánujeme výlet do ČR. Preto Vás poprosíme, aby ste deťom zabezpečili platné cestovné doklady. Presný termín a bližšie informácie upresníme neskôr.

• Predplavecká príprava.

• V dňoch 23.05 – 27.05. 2022 pripravujeme pre deti najstaršej skupiny, t.j. motýliky a sovičky predplaveckú prípravu v ŠH Malina v Malackách. Cena kurzu je 30Eur + cestovné (13Eur). Ak máte o predplavecký výcvik záujem, prosíme nahlásiť meno dieťaťa do konca marca.

Počet detí je limitovaný. Pokiaľ by sa neprihlásil dostatočný počet predškolákov, môžeme zobrať a doplniť počty zo včielkovej a žabkovej triedy (tieto deti sa môžu hlásiť ako náhradníci).