• Branná vychádzka.

• Milí rodičia,

zajtra, t.j. v utorok 30.05.2023, organizujeme brannú vychádzku do blízkeho lesa.

Deťom treba nachystať:

• malý ruksak  (1x nápoj,  1x ovocie, 1x sladkosť)
            • vhodné oblečenie, obuv a čiapku.
          • Ovčie kiahne

• Vážení rodičia,

v našej materskej škole sa vyskytli ovčie kiahne. Sú vírusové ochorenie, ktoré sa prenáša vzduchom. Ich inkubačná doba je dva týždne . Veľmi rýchlo sa prenášajú najmä vo väčších kolektívoch.

Prosíme Vás o dôkladnejšie pozorovanie detí. Ak vaše dieťa ochorie, nahláste nám to. Ďakujeme.

• Exkurzia letisko Kuchyňa

• Milí rodičia,

štvrtok t.j 18.05.2023, organizujeme výlet/exkurziu na letisko Kuchyňa.

Deťom treba nachystať:

• malý ruksak  (1x nápoj,  1x ovocie, 1x sladkosť),
            • vhodné oblečenie, obuv a čiapku.

Príchod detí je cca o 12:00 hod. ,preto prosíme rodičov detí, ktoré chodia na obed, aby si pre deti prišli cca 12:20 hod.

Ďakujeme.

• Plavecký kurz

• Milí rodičia,

plavecký výcvik bude prebiehať v dňoch 05.06 – 09.06.2023.

Cena kurzu je 35€ + 15€ (doprava)= 50€.

Peniaze za plavecký kurz môžete odovzdať svojim pani učiteľkám do 29.05.2023.

Na kurz deti budú potrebovať:

• batoh
            • plavky + igelitové vrecko na mokré plavky a uterák
            • dievčatá (kúpacia čiapka)
            • prezúvky k bazénu
            • potápačské okuliare
            • uterák
            • 1 nápoj
            • 1 sladkosť

Deti, ktoré v materskej škole nespia, budú odchádzať z materskej školy o 13:00 hod.

• Pozor oznam!

• Milí rodičia, dňa 24.05.2023 (streda) a 26.05.2023 (piatok) bude materská škola z prevádzkových dôvodov zatvorená.

• Letné prázdniny!

• Milí rodičia,

oznamujeme Vám, že v mesiaci júl od 03.07.2023- 28.07.2023 bude materská škola otvorená v štandardnom režime. Zároveň poprosíme všetkých rodičov, aby najneskôr do 31.05.2023 nahlásili záujem o návštevu dieťaťa v MŠ v mesiaci júl. Záujem nahlasujte u svojich pani učiteliek.

V mesiaci august 2023 je prevádzka MŠ zatvorená.

• Milé mamičky a babičky!

• Srdečne Vás pozývame na kúltúrny program pri príležitosti osláv Dňa matiek, ktorý sa uskutoční 14. mája v centrálnom parku pri hasičskej zbrojnici.

• Plaváreň Malina- kurz.

• swimming-clip-art-KTjdBKbTq.jpeg            Milí rodičia,

V dňoch 05.06. – 09.06. 2023 pripravujeme pre deti najstaršej skupiny (predškoláci) predplaveckú prípravu v ŠH Malina v Malackách. Cena kurzu je 35Eur + cestovné (cca 14Eur). Ak máte o predplavecký výcvik záujem, prosíme nahlásiť meno dieťaťa do 12.05.2023! Počet miest je obmedzený, ak by sa nenaplnil počet detí z najstaršej skupiny, môžu sa prihlásiť aj mladšie deti (stredňáci).

Prihlásenie je záväzné nakoľko sa musí objednať autobus.