• Vianočné prázdniny.

• Milí rodičia,

vianočné prázdniny v tomto školskom roku začínajú 23.12.2023 (sobota).

Nástup do materskej školy po prázdninách je 08.01.2024 (pondelok).

• Vianočná akadémia.

• Milí rodičia, poprosíme vás, aby deti v sobotu, t.j 09.12.2023 boli v čase 12:50 hod pred hasičskou zbrojnicou. Deti budú vystupovať na vianočných trhoch.

• Ranný príchod do MŠ

• Milí rodičia, ranný príchod detí do materskej školy je len do 07:45! Prosíme Vás, aby ste tento čas dodržiavali. Deti majú byť 07:45 už v triede, nakoľko sa začína výchovno- vzdelávacia činnosť a nahlasovanie stravy. Prosíme o dochvíľnosť. Po tomto čase sa materská škola zamyká a nebude možný vstup.

• Vianočné trhy- aktualizovaný zoznam.

• Milí rodičia! Čas rýchlo letí a blížia sa Vianočné trhy, ktoré sa budú konať 09.12.2022. Tak ako po iné roky, bude mať MŠ svoj stánok s rôznymi výrobkami a s občerstvením. Preto by sme vás chceli poprosiť o pomoc pri tomto podujatí. Budeme potrebovať:

- 10 kg hladkej múky

- 2 ks kečup

- 10 lit. mlieka (3,5 percentné)

- 15 krabičiek čaju (najlepšie ovocný- višňa, jahoda,...

- ovocné sirupy

- škorica celá

- badyán, klinčeky

- biela čokoláda (2ks)

- 4 ks maslo (250g)

- 2ks salko

Tieto suroviny môžete nosiť už od dnes do MŠ, aby sme si vedeli urobiť prehľad, čo nám bude ešte chýbať a včas dokúpiť.

Pripravujeme pre vás výborné tradičné “škôlkárske” langoše, guláš, sladké koláče a výborný punč.

Mamičky, ktoré chcú ponúknuť do stánku s občerstvením napečené koláče, štrúdľu, medovníky,.... zahláste sa priamo v MŠ, aby sme vedeli, čo bude v ponuke.Chceme Vás aj poprosiť, ak sú medzi Vami kreatívni rodičia a vedeli by vyrobiť hocijaké vianočné ozdoby, ktoré by sme vedeli v stánku ponúknuť na predaj, môžete ich priniesť do MŠ ( do 6.12.). Výťažok z predaja bude vložený na účet rodičovského združenia a použitý na akcie pre deti. Ďakujeme.