• O nás

• Motto:

Dieťa je do istej miery géniom a génius je do istej miery dieťaťom

Milí rodičia, v novom školskom roku Vám prajeme veľa porozumenia, trpezlivosti a spokojnosti a detičkám, veľmi veľa smiechu, hravosti a málo slzičiek.

Pre deti je vytvorené podnetné, stimulujúce a estetické prostredie. Veľkou prednosťou je dostatočne priestranný  školský dvor, ktorý je centrom množstva pohybových aktivít a podujatí.

Edukácia a vzdelávacie aktivity sú založené na hre - najzákladnejšej činnosti dieťaťa. V triedach sú vybudované centrá aktivít modifikované podľa potrieb a návrhov detí. Disponujeme interaktívnymi tabuľami, ktoré vo vzdelávacích aktivitách značne využívame. Triedy prechádzajú materiálno-technickou inováciou a sú zabezpečené množstvom nových, moderných, kvalitných didaktických pomôcok a hračiek.

Školské stravovanie je s dôrazom na zdravú výživu a optimálny pitný režim.