• Jarné prázdniny.

• Materská škola počas jarných prázdnin funguje v štandardnom režime pre prihlásené deti. Neprihlásené deti sme automaticky odhlásili z obeda (netreba dodatočne volať a odhlasovať deti). Deti, ktoré nebudú navštevovať materskú školu,treba ospravedlniť cez systém Edupage - do dôvodu neprítomnosti stačí napísať jarné prázdniny. Ďakujeme.

• Predplavecká príprava.

• Milí rodičia, pripomíname vám, že od 18.03-22.03.2024 sa začína predplavecká príprava. Nezabudnite deťom zbaliť potrebné veci.

Na kurz deti budú potrebovať:

- batoh, plavky a uterák + igelitovú tašku na mokré veci, dievčatá (kúpacia čiapka), prezúvky k bazénu, potapačské okuliare, 1x nápoj, 1x sladkosť.

Príchod z plavárne je predpokladaný na 12:30 hod. pre deti, ktoré odchádzajú domov treba prísť o 12:45 hod. do materskej školy.

• Plavecký kurz!

•   Milí rodičia,

V dňoch 18.03. – 22.03.2024 pripravujeme pre deti najstaršej skupiny (predškoláci) predplaveckú prípravu v ŠH Malina v Malackách. Cena kurzu je 35 eur + cestovné. Ak máte o predplavecký výcvik záujem, prosíme nahlásiť meno dieťaťa do 01.03.2024! Počet miest je obmedzený, ak by sa nenaplnil počet detí z najstaršej skupiny, môžu sa prihlásiť aj mladšie deti (stredňáci).

Prihlásenie je záväzné nakoľko sa musí objednať autobus.

• Jarné prázdniny.

• Milí rodičia, materská škola bude počas jarných prázdnin t.j. od 04.03.2024 do 08.03.2024 v prevádzke. Svoj záujem o návštevu materskej školy počas jarných prázdnin nahláste pri odovzdaní dieťaťa zamestnancom alebo telefonicky na telefónnom č. 034/7799273 do 26.02.2024. Pokiaľ Vaše dieťa nebude prihlásené na prazdniny, automaticky ho odhlásime zo stravy. Ďakujeme.