• Poďakovanie rodičom

• Milí rodičia, z dôvodu neustálej snahy o skvalitňovanie výchovno-vzdelávacieho procesu v našej MŠ sme si Vás dovolili požiadať o vyplnenie anonymného dotazníka. Ďakujeme rodičom, ktorí túto možnosť využili, za Vaše postrehy, podnety, návrhy a pripomienky. Z dôvodu čo najväčšej dôveryhodnosti sme Vaše písomné odpovede zaznamenali v autentickej podobe. Vyhodnotenie dotazníka je zverejnené na našej stránke MŠ v sekcii Školské dokumenty. Ďakujeme za konštruktívnu kritiku, za každú pochvalu, za ocenenia našej práce a za Vaše úprimné slová uznania. S pozdravom vedenie ZŠ s MŠ Závod.

Ilustračné foto, zdroj: https://mshrboltova5.webnode.sk/pravidla-ms-pre-rodicov/

• Pozor oznam!

• Oznamujeme rodičom, že v materskej škole sa vyskytli vši. Žiadame rodičov, aby prezreli deťom vlasy. Dieťa sa môže do kolektívu vrátiť až po ukončení liečby na pedikulózu. Hlavnú zodpovednosť za odstránenie vzniknutého problému (pedikulóza) má zákonný zástupca dieťaťa.

• FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

• Všetkým deťom na známosť sa dáva,
            že v našej materskej škole chystá sa, nevídaná sláva.
            Nech si na tú oslavu – krásavci aj krásky,
            prichystajú dopredu, na karneval masky.

Fašiangy sú časom radosti a veselosti.
            Naša materská škola ožije 17. februára 2023
            v dopoludňajších hodinách hudbou a tancom.

• Jarné prázdniny

• Milí rodičia, materská škola bude počas jarných prázdnin t.j. od 20.02.2023 do 24.02.2023 v prevádzke. Svoj záujem o návštevu materskej školy počas jarných prázdnin nahláste pri odovzdaní dieťaťa zamestnancom alebo telefonicky na telefónnom č. 034/7799273 do 15.02.2023. Pokiaľ Vaše dieťa nebude prihlásené na prazdniny, automaticky ho odhlásime zo stravy. Ďakujeme.